Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vydělávání peněz na internetu

26. 1. 2008
Kdo by si nechtěl vydělat peníze na internetu několika kliky myší, princip je velmi jednoduchý, stačí si jen přečíst tento návod:

Zaregistrujte se na http://paypal.com (internetová banka), nabídne vám to tři typy účtů,  označte  hned ten první Personal Account.  Po dokončení regisrace  vám přijde e-mail, když ne  tak bude ve spamu. Ve zprávě je odkaz kterým se potvrdí registace, přihlásíte se zadáním e-mailu, který jste použil-a při registaci a hesla.

Potom se zaregistrujte na  http://bux.to do I PayPal E-mail Address For Payments zadejte e-mail, který jste zadal-a při registraci na paypal. Po přihlášení na bux.to klepněte nahoře na Surf Ads, jsou tam odkazy, když na některý klepnete, otevře se vám nové okno - panel a začne se tam odpočítávat čas 30, 29, 28,27....... po uplynutí času se objeví done a zelená fajfka, tím jsou peníze přičteny. Za jeden přečtený odkaz dostanete 0,01dolaru, zdá se vám to málo? Za 100 prohlédnutých odkazů dostanete 1dolar, což je asi 18Kč, pořád se vám to zdá málo? Přikoupením referrálů si můžete více vydělat, s 20 referrálama dostanete  za 100 prohlédnutých odkazů  20 dolarů,  to už je lepší  ne?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

goldenbiz

(dagmar, 16. 4. 2012 17:27)

Chtěla bych vám nabídnout zajímavý výdělek,když kliknete na odkaz je tam video na kterém je všechno srozumitelně vysvětleno a je jen na vás jak se rozhodnete ,registrace je zdarma,1.3. 2012 byla tato stránka spuštěna takže se celkem rychle lidi registrují.http://goldenbiz.eu/index.php?ido2=125342